Young Professionals Meet-Up

W imieniu Zarządu Young Professionals Polskiej Sekcji IEEE zapraszamy serdecznie na międzynarodowe wydarzenie IEEE Young Professionals Meet-Up @ MIKON’18, które odbędzie się w dniu 16 maja 2018 roku, w godz. 18:00  – 21:00,  w nowoczesnym Centrum Kongresowym w Poznaniu.

Wydarzenie to jest organizowane już po raz drugi w Polsce - w tym roku w ramach konferencji  22nd International Microwave and Radar Conference – MIKON’18, będącej częścią 8th Microwave and Radar Week.

Założeniem spotkań „Young Professionals Meet-Up” jest nawiązywanie interdyscyplinarnych kontaktów ze specjalistami z całego świata, wymiana doświadczeń i prowadzenie ciekawych dyskusji w sali kongresowej z zapleczem bufetowym. W tym roku wydarzenie jest organizowane razem z IEEE Microwave Theory & Techniques Society (MTT-S) i dedykowane jest wszystkim członkom IEEE z Polski oraz uczestnikom w/w konferencji.

Podobnie jak podczas konferencji EPE’17 w Warszawie liczymy na Państwa przybycie. Krótki raport z ubiegłorocznego spotkania znajduje się tutaj: https://ieeexplore.ieee.org/stamp/stamp.jsp?tp=&arnumber=8300731

Więcej informacji jak i rejestracja jest dostępna na stronie: http://mrw2018.org/conference-programme/ieee-young-professionals-meet-up-mrw-2018/.  Potwierdzeniem przybycia jest wypełnienie formularza w nieprzekraczalnym terminie do 1 maja 2018. Wstęp wolny dla członków IEEE.

Gorąco zachęcamy do udziału!